Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ckb:شایەتمان
[[sl:Šahada]]
[[so:Shahaadah]]
[[ckb:شایەتمان]]
[[sh:Šehadet]]
[[su:Sahadat]]
5.104

уредувања

Прегледник