Разлика помеѓу преработките на „23 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: tg:23 май
с (r2.7.1) (Бот Додава: new:मे २३)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tg:23 май)
[[ro:23 mai]]
[[qu:23 ñiqin aymuray killapi]]
[[rue:23. май]]
[[ru:23 мая]]
[[rue:23. май]]
[[sah:Ыам ыйын 23]]
[[se:Miessemánu 23.]]
[[te:మే 23]]
[[th:23 พฤษภาคม]]
[[tg:23 май]]
[[tr:23 Mayıs]]
[[tk:23 maý]]
86.434

уредувања

Прегледник