Разлика помеѓу преработките на „Бесправно доселување“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 1.703 бајти ,  пред 10 години
Создадена страница со: {{во изработкa}} ==Терминологија== Со '''нелегалната имиграција''' се опишуваат луѓето ко...
(Создадена страница со: {{во изработкa}} ==Терминологија== Со '''нелегалната имиграција''' се опишуваат луѓето ко...)
(нема разлика)
89

уредувања

Прегледник