Долнолужички јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 2 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: be-x-old:Ніжнелужыцкая мова
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: lt:Žemutinių sorbų kalba)
с (r2.6.4) (Бот Менува: be-x-old:Ніжнелужыцкая мова)
 
[[ba:Түбәнге лужи теле]]
[[be-x-old:ДольнасорбскаяНіжнелужыцкая мова]]
[[bg:Долнолужишки език]]
[[ca:Baix sòrab]]
127.214

уредувања

Прегледник