Разлика помеѓу преработките на „Џон Адамс“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: be-x-old:Джон Адамз
с (Бот Менува: mr:जॉन अ‍ॅडम्स)
с (r2.7.1) (Бот Менува: be-x-old:Джон Адамз)
[[zh-min-nan:John Adams]]
[[be:Джон Адамс]]
[[be-x-old:Джон АдамсАдамз]]
[[bcl:John Adams]]
[[bs:John Adams]]
[[arz:جون ادامز]]
[[ms:John Adams]]
[[ro:John Adams]]
[[my:ဂျွန် အာဒမ်းဇ်]]
[[nah:John Adams]]
[[pt:John Adams]]
[[ksh:John Adams (Präsident)]]
[[ro:John Adams]]
[[ru:Адамс, Джон (президент)]]
[[sq:John Adams]]
24.517

уредувања

Прегледник