Категорија:Венецуела: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: mrj:Категори:Венесуэла)
[[ht:Kategori:Venezwela]]
[[ku:Kategorî:Venezuêla]]
[[mrj:Категори:Венесуэла]]
[[lad:Katēggoría:Venezuela]]
[[la:Categoria:Venetiola]]
[[ms:Kategori:Venezuela]]
[[mdf:Категорие:Венезуела]]
[[ro:Categorie:Venezuela]]
[[mn:Ангилал:Венесуэл]]
[[nah:Neneuhcāyōtl:Venezuela]]
[[pt:Categoria:Venezuela]]
[[crh:Kategoriya:Venesuela]]
[[ro:Categorie:Venezuela]]
[[rm:Categoria:Venezuela]]
[[qu:Katiguriya:Winisuyla]]

Прегледник