Абуџа: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Abuja
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: nap:Abuja)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Abuja)
[[hif:Abuja]]
[[fr:Abuja]]
[[fy:Abuja]]
[[ga:Abuja]]
[[gd:Abuja]]
86.434

уредувања

Прегледник