Предлошка:Taxonomy key: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|{{#ifeq:{{#titleparts:{{{parent|}}}|1|2}}|Incertae sedis|''Неприменливо'' (incertae sedis)|{{#iferror:{{get refs|{{{parent|}}} }}|{{get refs|{{#titleparts:{{{parent|}}}|1|2}}}}|{{get refs|{{{parent|}}} }} }} }}
|-
| colspan=2 style="font-size:smaller" | Овие податоци се создадени со {{ншк|Taxonomy key}}
Содржината на категоријата е застарена? {{null edit|Стиснете тука}} за да ја подновите.
|}

Прегледник