Разлика помеѓу преработките на „25 април“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 44 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: bcl:Abril 25, dv:އެޕްރީލް 25
с (r2.6.2) (Бот Додава: kv:25 кос му)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bcl:Abril 25, dv:އެޕްރީލް 25)
[[be:25 красавіка]]
[[be-x-old:25 красавіка]]
[[bcl:Abril 25]]
[[bs:25. april]]
[[br:25 Ebrel]]
[[da:25. april]]
[[de:25. April]]
[[dv:އެޕްރީލް 25]]
[[et:25. aprill]]
[[el:25 Απριλίου]]
24.517

уредувања

Прегледник