Разлика помеѓу преработките на „6 јуни“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: dv:ޖޫން 6
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:6. Juuni)
с (r2.6.4) (Бот Додава: dv:ޖޫން 6)
[[da:6. juni]]
[[de:6. Juni]]
[[dv:ޖޫން 6]]
[[et:6. juuni]]
[[el:6 Ιουνίου]]
[[ro:6 iunie]]
[[qu:6 ñiqin inti raymi killapi]]
[[ru:6 июня]]
[[rue:6. юн]]
[[ru:6 июня]]
[[sah:Бэс ыйын 6]]
[[se:Geassemánu 6.]]
125.824

уредувања

Прегледник