Жан-Жак Русо: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: so:Jaan jaak rosoo
с (r2.7.1) (Бот Додава: ext:Jean-Jacques Rousseau)
с (Бот Додава: so:Jaan jaak rosoo)
[[sw:Jean-Jacques Rousseau]]
[[ku:Jean-Jacques Rousseau]]
[[mrj:Руссо, Жан-Жак]]
[[la:Ioannes-Iacobus Rousseau]]
[[lv:Žans Žaks Ruso]]
[[nn:Jean-Jacques Rousseau]]
[[oc:Jean-Jacques Rousseau]]
[[mrj:Руссо, Жан-Жак]]
[[pnb:روسو]]
[[pms:Jean-Jacques Rousseau]]
[[ro:Jean-Jacques Rousseau]]
[[qu:Jean-Jacques Rousseau]]
[[ru:Руссо, Жан-Жак]]
[[rue:Жан-Жак Руссо]]
[[ru:Руссо, Жан-Жак]]
[[sah:Жан-Жак Руссо]]
[[sc:Jean-Jacques Rousseau]]
[[sk:Jean-Jacques Rousseau]]
[[sl:Jean-Jacques Rousseau]]
[[so:Jaan jaak rosoo]]
[[ckb:ژان ژاک رۆسۆ]]
[[sr:Жан Жак Русо]]
8.502

уредувања

Прегледник