Катализатор: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ro:Cataliză
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: ro:Cataliză)
[[pl:Katalizator]]
[[pt:Catalisador]]
[[ro:Cataliză]]
[[qu:Katalisachaq]]
[[ru:Катализатор]]
24.517

уредувања

Прегледник