Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: nap:Tamil Nadu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: oc:Tamil Nadu)
с (r2.6.4) (Бот Додава: nap:Tamil Nadu)
[[ne:तमिलनाडु]]
[[ja:タミル・ナードゥ州]]
[[nap:Tamil Nadu]]
[[no:Tamil Nadu]]
[[nn:Tamil Nadu]]
127.228

уредувања