Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Шпански јазик“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: mhr:Категорий:Испан йылме
с (r2.7.1) (Бот Додава: lt:Kategorija:Ispanų kalba)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mhr:Категорий:Испан йылме)
[[nn:Kategori:Spansk språk]]
[[oc:Categoria:Lenga castelhana]]
[[mhr:Категорий:Испан йылме]]
[[km:ចំណាត់ថ្នាក់ក្រុម:ភាសាអេស្ប៉ាញ]]
[[pl:Kategoria:Język hiszpański]]
24.517

уредувања

Прегледник