Разлика помеѓу преработките на „632“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додаје: nah Брише: he Мења: hr, mr
с (robot Dodaje: map-bms:632)
с (Бот Додаје: nah Брише: he Мења: hr, mr)
[[fr:632]]
[[gd:632]]
[[he:632]]
[[hi:632]]
[[hr:632.]]
[[ht:632 (almanak jilyen)]]
[[hu:632]]
[[lmo:632]]
[[map-bms:632]]
[[mr:.स. ६३२]]
[[ms:632]]
[[henah:632]]
[[nap:632]]
[[new:६३२]]
[[ro:632]]
[[ru:632 год]]
[[ru-sib:632]]
[[scn:632]]
[[sk:632]]
43.100

уредувања

Прегледник