Ентре Риос (покраина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: pnb:صوبہ اینترے ریؤس
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Entre Ríosin maakunta)
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:صوبہ اینترے ریؤس)
[[no:Entre Ríos]]
[[oc:Província d'Entre Ríos]]
[[pnb:صوبہ اینترے ریؤس]]
[[pms:Entre Rios]]
[[pl:Entre Ríos]]
127.214

уредувања

Прегледник