Прејди на содржината

Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Grenoble
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be-x-old:Грэнобль)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fy:Grenoble)
[[fa:گرونوبل]]
[[fr:Grenoble]]
[[fy:Grenoble]]
[[gd:Grenoble]]
[[ko:그르노블]]
86.434

уредувања