Прејди на содржината

Знаме на Ватикан: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:پرچم واتیکان
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: it:Bandiera dello Stato della Città del Vaticano)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:پرچم واتیکان)
[[eo:Flago de Vatikano]]
[[eu:Vatikano Hiriko bandera]]
[[fa:پرچم واتیکان]]
[[fr:Drapeau du Vatican]]
[[gl:Bandeira da Cidade do Vaticano]]
4.506

уредувања