Прејди на содржината

Прекогниција: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Менува: it:Premonizione
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ca:Precognició)
с (r2.7.1) (Бот Менува: it:Premonizione)
[[fr:Précognition]]
[[ko:예지]]
[[it:PresentimentoPremonizione]]
[[nl:Proscopie]]
[[ja:予知]]
4.506

уредувања