Разлика помеѓу преработките на „1931“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ang:1931, pap:1931, tt:1931 ел
с (r2.7.1) (Бот Брише: tt:1931)
с (Бот Додава: ang:1931, pap:1931, tt:1931 ел)
[[af:1931]]
[[am:1931 እ.ኤ.አ.]]
[[ang:1931]]
[[ar:ملحق:1931]]
[[an:1931]]
[[pi:१९३१]]
[[pnb:1931]]
[[pap:1931]]
[[tpi:1931]]
[[nds:1931]]
[[tl:1931]]
[[ta:1931]]
[[tt:1931 ел]]
[[te:1931]]
[[tet:1931]]
2.249

уредувања

Прегледник