Разлика помеѓу преработките на „11 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: yi:11טן מיי
с (Бот Додава: kn:ಮೇ ೧೧)
с (r2.7.1) (Бот Додава: yi:11טן מיי)
[[ro:11 mai]]
[[qu:11 ñiqin aymuray killapi]]
[[rue:11. май]]
[[ru:11 мая]]
[[rue:11. май]]
[[sah:Ыам ыйын 11]]
[[se:Miessemánu 11.]]
[[vls:11 meie]]
[[war:Mayo 11]]
[[yi:11טן מיי]]
[[yo:11 May]]
[[zh-yue:5月11號]]
86.434

уредувања

Прегледник