Прејди на содржината

Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

с
r2.5.5) (Бот Додава: pfl:Geografisch Laach
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: map-bms:Sistem koordinat geografi)
с (r2.5.5) (Бот Додава: pfl:Geografisch Laach)
[[no:Jordens koordinatsystem]]
[[uz:Koordinatalar]]
[[pfl:Geografisch Laach]]
[[pms:Coordinà geogràfiche]]
[[nds:Geograafsche Laag]]
43.100

уредувања