Галаксија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ckb:کاکێشان
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Galaksî)
с (Бот Додава: ckb:کاکێشان)
[[rm:Galaxia]]
[[qu:Ñuñu warani]]
[[ru:Галактика]]
[[rue:Ґалаксія]]
[[ru:Галактика]]
[[sq:Galaktika]]
[[scn:Galassia]]
[[sk:Galaxia]]
[[sl:Galaksija]]
[[ckb:کاکێشان]]
[[sr:Галаксија]]
[[sh:Galaksija]]

Прегледник