Прејди на содржината

Норвешка круна: Разлика помеѓу преработките

Додадени 54 бајти ,  пред 11 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Norse croun)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ka:ნორვეგიული კრონი)
[[it:Corona norvegese]]
[[he:כתר נורבגי]]
[[ka:ნორვეგიული კრონი]]
[[lt:Norvegijos krona]]
[[hu:Norvég korona]]
24.517

уредувања