Прејди на содржината

Атмосферски притисок: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:فشار هوا
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: ku:Pestoya atmosferê)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:فشار هوا)
[[eo:Atmosfera premo]]
[[eu:Presio atmosferiko]]
[[fa:فشار هوا]]
[[fr:Pression atmosphérique]]
[[gl:Presión atmosférica]]
24.517

уредувања