Разлика помеѓу преработките на „Размножување“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: gl:Reprodución
с (Бот Додава: be, ext, lv, pnb, rue, sh Менува: yi)
с (r2.7.1) (Бот Додава: gl:Reprodución)
[[eu:Ugalketa]]
[[fr:Reproduction (biologie)]]
[[gl:Reprodución]]
[[ko:생식]]
[[hy:Բազմացում]]
[[ro:Reproducere]]
[[qu:Miraykuy]]
[[ru:Размножение]]
[[rue:Розмножованя]]
[[ru:Размножение]]
[[simple:Reproduction]]
[[sk:Rozmnožovanie]]
24.517

уредувања

Прегледник