Разлика помеѓу преработките на „Мексико“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 7 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
стоти дел на валутата = MXN|
временска зона = +2 |
химна = Mexicanos,Himno al grito de guerraNacional Mexicano |
домен = .mx|
повикувачки број = 52|
1

уредување

Прегледник