Прејди на содржината

Ричард Кромвел: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: bg:Ричард Кромуел
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Ричард Кромуел)
[[Категорија:Починати во 1712 година]]
[[Категорија:Англиски политичари]]
 
[[an:Richard Cromwell]]
[[bg:Ричард Кромуел]]
[[cs:Richard Cromwell]]
[[da:Richard Cromwell]]
24.517

уредувања