Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 19 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Брише: ksh:Joohr 1521
[[pl:1521]]
[[pt:1521]]
[[ksh:Joohr 1521]]
[[ro:1521]]
[[qu:1521]]
24.517

уредувања

Прегледник