Александар Алехин: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 66 бајти ,  пред 11 година
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: ko:알렉산드르 알레힌)
[[az:Aleksandr Alyoxin]]
[[bn:আলেকসান্দর আলেখিন]]
[[be:Аляксандр Аляксандравіч Алехін]]
[[bs:Aleksandar Aljehin]]
[[br:Aleksandr Alec'hin]]
86.434

уредувања

Прегледник