Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: als:Richard Wagner
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: ur:رچرڈ واگنر)
с (r2.7.1) (Бот Додава: als:Richard Wagner)
{{Link FA|sr}}
 
[[als:Richard Wagner]]
[[ab:Рихард Вагнер]]
[[ar:ريتشارد فاغنر]]
86.434

уредувања

Прегледник