Разлика помеѓу преработките на „416“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sh:416 Брише: ksh:Joohr 416
с (r2.6.4) (Бот Додава: ur:416ء)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:416 Брише: ksh:Joohr 416)
[[pl:416]]
[[pt:416]]
[[ksh:Joohr 416]]
[[ro:416]]
[[qu:416]]
[[sl:416]]
[[sr:416]]
[[kshsh:Joohr 416]]
[[su:416]]
[[fi:416]]
86.434

уредувања

Прегледник