Разлика помеѓу преработките на „1931“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fiu-vro:1931
с (r2.5) (Бот Додава: tpi:1931)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fiu-vro:1931)
[[ro:1931]]
[[qu:1931]]
[[ru:1931 год]]
[[rue:1931]]
[[ru:1931 год]]
[[sah:1931]]
[[se:1931]]
[[vi:1931]]
[[vo:1931]]
[[fiu-vro:1931]]
[[wa:1931]]
[[vls:1931]]
2.892

уредувања

Прегледник