Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:1990-я
[[ast:Años 1990]]
[[zh-min-nan:1990 nî-tāi]]
[[be:1990-я]]
[[be-x-old:1990-я]]
[[bs:1990te]]
86.434

уредувања

Прегледник