1580-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Брише: ksh:1580-er Joohre
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: vi:Thập niên 1580)
с (r2.7.1) (Бот Брише: ksh:1580-er Joohre)
[[uz:1580-lar]]
[[pt:Década de 1580]]
[[ksh:1580-er Joohre]]
[[ro:Anii 1580]]
[[qu:1580 watakuna]]
24.517

уредувања

Прегледник