Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1505 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: ga:Catagóir:Daoine a rugadh i 1505; козметички промени)
[[az:Kateqoriya:1505-ci ildə doğulanlar]]
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৫০৫-এ জন্ম]]
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1505 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1505 годзе]]
[[bs:Kategorija:1505 rođenja]]
86.434

уредувања

Прегледник