Разлика помеѓу преработките на „Американски долар“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 34 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: kbd:АШЗ-м и доллар
с (r2.5.1) (Бот Додава: lad:Dolar de Estados Unidos)
с (r2.7.1) (Бот Додава: kbd:АШЗ-м и доллар)
[[jv:Dolar AS]]
[[kn:ಸಂಯುಕ್ತ ಸಂಸ್ಥಾನದ ಡಾಲರ್]]
[[kbd:АШЗ-м и доллар]]
[[krc:АБШ-ны доллары]]
[[ka:ამერიკული დოლარი]]
24.517

уредувања

Прегледник