Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Географски портали“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.3) (Бот Менува: pt:Categoria:!Portais sobre geografia
с (r2.6.3) (Бот Додава: sk:Kategória:Portál:Geografia)
с (r2.6.3) (Бот Менува: pt:Categoria:!Portais sobre geografia)
[[oc:Categoria:Portal:Geografia]]
[[pl:Kategoria:Portale geograficzne]]
[[pt:Categoria:!Portais desobre geografia]]
[[ro:Categorie:Portaluri de Geografie]]
[[ru:Категория:Портал:География]]
58.155

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе