Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Тиверополник“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
{{Архиви|[[/Архива 1]] [[/Архива 2]] [[/Архива 3]] [[/Архива 6]]}}.
 
[[Податотека:<center>{{click|image=Pennsylvania State Capitol 3.jpg|thumb|500px|center|[[link=Корисник:Тиверополник/U.S.Presidential Military Experience|[U.S.Presidential Military Experience]]]]width=500px|height=500px}}</center>
 
{{администратор}}

Прегледник