Норвешка круна: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: sco:Norse croun
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: uk:Норвезька крона)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Norse croun)
[[ro:Coroană norvegiană]]
[[ru:Норвежская крона]]
[[sco:Norse croun]]
[[sk:Nórska koruna]]
[[sl:Norveška krona]]
86.434

уредувања

Прегледник