Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Брише: ksh:Joohr 651
[[pl:651]]
[[pt:651]]
[[ksh:Joohr 651]]
[[ro:651]]
[[qu:651]]
24.517

уредувања

Прегледник