Разлика помеѓу преработките на „Универзитет „Гоце Делчев““

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
{{reflist}}
[http://www.ugd.edu.mk Официјална веб-страница на Универзитет „Гоце Делчев“ - Штип]
[[Категорија:Универзитет „Гоце Делчев“ - Штип]]
[[Категорија:Штип]]
 
{{Штип-никулец}}
 
[[Категорија:Образование во Штип]]
[[Категорија:Државни универзитети во Македонија]]
 
[[bg:Щипски университет]]

Прегледник