Апостол Тома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: gl:Tomé, apóstolo
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: la:Thomas (apostolus))
с (Бот Додава: gl:Tomé, apóstolo)
[[fr:Thomas (apôtre)]]
[[fy:Tomas (apostel)]]
[[gl:Tomé, apóstolo]]
[[ko:사도 토마스]]
[[hy:Թովմաս առաքյալ]]
8.502

уредувања

Прегледник