Разлика помеѓу преработките на „Човек“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Отстрането уредувањето на 62.162.216.139 (разговор), вратено на последната верзија на Escarbot
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.139 (разговор), вратено на последната верзија на Escarbot)
{{никулец}}
 
== ПЕДЕРИИзвори ==
{{наводи}}
 
39

уредувања

Прегледник