Фенотип: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 37 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: sl:Fenotip
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: lv:Fenotips)
с (r2.6.3) (Бот Додава: sl:Fenotip)
[[id:Fenotipe]]
[[it:Fenotipo]]
[[he:גן (ביולוגיה)#.D7.9E.D7.95.D7.A9.D7.92.D7.99.D7.9D_.D7.91.D7.A1.D7.99.D7.A1.D7.99.D7.99.D7.9Dמושגים בסיסיים]]
[[ht:Fenotip]]
[[lv:Fenotips]]
[[simple:Phenotype]]
[[sk:Fenotyp]]
[[sl:Fenotip]]
[[sr:Фенотип]]
[[fi:Fenotyyppi]]
58.155

уредувања

Прегледник