Адам Смит: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: ps:ادم سمېت
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: oc:Adam Smith)
с (r2.6.5) (Бот Додава: ps:ادم سمېت)
[[uz:Adam Smith]]
[[pnb:ایڈم سمتھ]]
[[ps:ادم سمېت]]
[[pl:Adam Smith]]
[[pt:Adam Smith]]
827

уредувања

Прегледник