Прејди на содржината

Карлови Вари: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: roa-rup:Carlovi Vari
[непроверена преработка][проверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Менува: be:Горад Карлавы Вары)
с (r2.7.1) (Бот Додава: roa-rup:Carlovi Vari)
[[Категорија:Карловарски крај]]
 
[[roa-rup:Carlovi Vari]]
[[az:Karlovı Varı]]
[[be:Горад Карлавы Вары]]
24.517

уредувања