Александар Алехин: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:알렉산더 알레킨
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: eu:Aleksandr Alekhin)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:알렉산더 알레킨)
[[fr:Alexandre Alekhine]]
[[gl:Alexander Alekhine]]
[[ko:알렉산더 알레킨]]
[[hy:Ալեքսանդր Ալյոխին]]
[[hr:Aleksandr Aljehin]]
24.517

уредувања

Прегледник