Корисник:Damjanmk: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 402 бајти ,  пред 14 години
с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
[[Слика:Flag of Macedonia 1991-95.svg|миниthumb|340п|лево]]
 
{| style="float: right; border: solid 1px"
| {{Корисник mk}}
| {{Корисник en-46}}
|-
| {{Корисник fr-3}}
| {{Корисник sv-1}}
|-
| {{Корисник dk-0}}
| {{Корисник no-0}}
|-
| {{Корисник sr-2}}
| {{Корисник hr-2}}
|-
| {{Корисник bg-2}}
| {{Корисник sh-2}}
|-
| {{Корисник es-1}}
| {{Корисник it-1}}
|-
| {{Корисник ru-1}}
| {{Корисник de-0}}
|-
| {{Корисник bs-2}}
457

уредувања

Прегледник