Разлика помеѓу преработките на „Родољубивост“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 4 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: sr:Родољубље
с (Отстрането уредувањето на 77.29.254.132 (разговор), вратено на последната верзија на Luckas-bot)
с (r2.7.1) (Бот Менува: sr:Родољубље)
[[simple:Patriotism]]
[[sk:Patriotizmus]]
[[sr:ПатриотизамРодољубље]]
[[sh:Patriotizam]]
[[fi:Isänmaallisuus]]
24.517

уредувања

Прегледник